Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Gryficach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon Fax e-mail
1 Małgorzata Bęgowska 91-385-32-52 91-38-53-207 begowska@urzad.gryfice.eu
2 Aneta Chruścielewska 91-38-53-253 91-38-53-207 chruscielewska@urzad.gryfice.eu
3 Daniel Igielski 91-38-53-221 91-38-53-207 igielski@urzad.gryfice.eu
4 Emilia Pyć 91-38-53-294 91-38-53-291 pyc@zpo.gryfice.eu
5 Grzegorz Drążkowiak 91-38-53-245 91-38-53-207 drazkowiak@urzad.gryfice.eu
6 Grażyna Jarzembska 91-38-53-272 91 38 53 278 jarzembska@ops.gryfice.eu
7 Marzena Gładka 91-38-53-217 91-385-32-07 gladka@urzad.gryfice.eu
8 Maciej Gliźniewicz 91-38-53-254 91-38-53-207 glizniewicz@urzad.gryfice.eu
9 Izabela Sobiech 91-38-53-216 91-38-53-207 brm@urzad.gryfice.eu
10 Izabela Stachowska 91-38-53-243 91-385-32-07 stachowska@urzad.gryfice.eu
11 Marek Jędraszewski 91-38-53-242 91-38-53-207 jedraszewski@urzad.gryfice.eu
12 Jowita Piwoni 91 38 53 275 91 38 53 278 piwoni@ops.gryfice.eu
13 Karina Markowska 91-38-53-238 91-38-53-207 kadry@urzad.gryfice.eu
14 Luiza Kowalska 91-38-53-224 91-38-53-207 kowalska@urzad.gryfice.eu
15 Karina Semczuk 91 38 53 282 91 38 53 278 semczuk@ops.gryfice.eu
16 Barbara Leszczuk 91 38 53 299 91 38 53 291 leszczuk@zpo.gryfice.eu
17 Jolanta Mazurek 91-38-53-225 91-38-53-207 skarbnik@urzad.gryfice.eu
18 Karolina Mikulin 91-38-53-244 91-38-53-207 mikulin@urzad.gryfice.eu
19 Katarzyna Młynarska 91-38-53-243 91-38-53-207 mlynarska@urzad.gryfice.eu
20 Sławomir Pawlak 91-38-53-240 91-38-53-207 pawlak@urzad.gryfice.eu
21 Dagmara Ratajczak 91-38-53-244 91-38-53-207 ratajczak@urzad.gryfice.eu
22 Włodzimierz Rączkowiak 91-38-53-252 91-38-53-207 raczkowiak@urzad.gryfice.eu
23 Katarzyna Rojek 91-38-53-230 91-38-53-207 rojek@urzad.gryfice.eu
24 Alicja Bojówka 91 38 53 212 91 38 53 257 sekretarz@urzad.gryfice.eu
25 Agnieszka Skotnik 91-38-53-251 91-38-53-207 skotnik@urzad.gryfice.eu
26 Katarzyna Sohn 91-38-420-47 91-38-53-207 sohn@zuk.gryfice.eu
27 Andrzej Szczepankiewicz 91-385-32-31 91-38-53-207 szczepankiewicz@urzad.gryfice.eu
28 Sabina Zduńczyk-Czubaty 91-38-53-295 91-38-53-291 czubaty@zpo.gryfice.eu
29 Zbigniew Szuszkiewicz 91-385-32-15 91-38-53-207 szuszkiewicz@urzad.gryfice.eu
30 Izabela Tomasik 91 38 53-291 91 38 53-291 zpo@zpo.gryfice.eu
31 Tomasz Stawicki 91-38-424-30 91-38-430-51 gryfickie-tbs@wp.pl
32 Mirosław Tyburski 91-385-32-61 91-385-32-07 tyburski@urzad.gryice.eu
33 Dorota Wawrzyniak 91 3853 271 91 38 53 278 wawrzyniak@ops.gryfice.eu
34 Leszek Wójcikiewicz 91-38-53-259 91-38-53-207 wojcikiewicz@urzad.gryfice.eu
35 Anna Żołnowska 91 -38-53-241 91-38-53-207 zolnowska@urzad.gryfice.eu