eBoi
Jak załatwić sprawę?
ZARZĄDY I RADY OSIEDLI MIASTA GRYFICE
kadencja 2019-2023
Lp. |
Osiedle |
Skład Zarządu Osiedla, imię i nazwisko przewodniczącego, |
Członkowie Rady Osiedla (bez osób wchodzących w skład Zarządu) |
1. |
Nr 1 |
Łukasz Uldynowicz- przewodniczący Mariusz Krajcer |
Mariusz Krajcer |
2. |
Nr 2 |
Agnieszka Olejnik - przewodniczący Leszek Szczupaczyński |
Agnieszka Olejnik |
3 |
Nr 3 |
Stefan Sołowiej - przewodniczący |
Mirosława Ziółkowska Elżbieta Kamińska Paweł Kamiński Beata Kunikiewicz Stefan Sołowiej Marzena Gładka Krzysztof Tokarczyk Izabela Sobiech Danuta Kowalska Jolanta Omelańska Władysław Wiznerowicz Beata Siemkowicz Jan Wymysłowski Tomasz Malczewski |
4 |
Nr 4 |
Teresa Domagalska - przewodniczący Henryk Jaślan |
Teresa Domagalska |
Osiedle Nr 1
6 Marca, Adama Asnyka, Barakowa, Błonie, Brylantowa, Bursztynowa, Cicha, Gdańska, Gdyńska, Grunwaldzka, Kaliska, Konopnickiej, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Ks. St. Ruta (od torów do ul. Sienkiewicza), Łąkowa, Mała, Niechorska, Nowy Świat (od torów do ul. Niechorskiej), Obrońców Westerplatte, Orkana, Stanisława Palińskiego, Perłowa, Piaskowa, Podwiejska, Pomorska, Bolesława Prusa, Przestrzenna, Rapackiego, Mikołaja Reja, Reymonta, Rubinowa, Sienkiewicza, Słoneczna, Sopocka, Szafirowa, Szmaragdowa, Średnia, Turkusowa, Tuwima, Melchiora Wańkowicza, Wincentego Witosa, Wybudowanie, Zielona, Żeromskiego.
Osiedle Nr 2
11 Listopada, 3 Maja, Armii Krajowej, Bracka, Chabrowa, Cukrownicza, Dworcowa, Fabryczna, Górska, Irysowa, Jasna, Kamienna Brama, Kamieńska, Klasztorna, Koszarowa, Kościelna, Kościuszki, Ks. St. Ruta (od ul. Niepodległości do torów), Leśna, Litewska, Liliowa, Malinowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mickiewicza, Młyńska, Morelowa, Murarska, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Niekładzka, Niepodległości, Nowy Świat (od ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego do torów), Ogrodowa, Orzeszkowej, Osada Zdrój, Plac Zwycięstwa, Pocztowa, Podgórna, Starogrodzka, Strzelecka, Szewska, Trzygłowska, Wałowa, Wiejska, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wysoka Brama, Zdrojowa.
Osiedle Nr 3
1.Maja, Akacjowa, Bankowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Dębowa, Działkowa, Jana Dąbskiego (prawa strona w kierunku południowym, numery parzyste), Klonowa, Lipowa, Orzechowa, Parkowa, Rodziewiczówny, Różana, Słowackiego, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Tenisowa, Wierzbowa.
Osiedle Nr 4
Broniszewska, Bydgoska, Grudziądzka, Jana Dąbskiego (lewa strona w kierunku północnym, numery nieparzyste), Jaśminowa, Kwiatowa, Lazurowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Osadnicza, Panoramiczna, Piastów, Pionierska, Pogodna, Polna, Słowiańska, Śniadeckich, Tarasowa, Tęczowa, Warszawska, Wesoła, Widokowa.
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Luiza Kowalska | 04-06-2019 13:28 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | 04-06-2019 | |
Ostatnia aktualizacja: | Luiza Kowalska | 27-05-2021 15:27 |